Видалення заліза - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Видалення заліза

Для котеджів

Установка безреагентного знезалізнення води Ferox

 Більшість підземних вод України містять підвищену концентрацію заліза, марганцю та інших небажаних елементів, тому, без попереднього очищення, вони непридатні для пиття і використання в побутових і технічних потребах. Надлишок заліза викликає порушення функцій печінки та шлунково-кишкового тракту, нервові і інші захворювання. Використання води з підвищеним вмістом заліза для господарських потреб (пральні та посудомийні машини, басейни, електричні праски і т.п.) веде до передчасного зносу техніки. Принцип знезалізнення, в установці Ферокс, полягає в насиченні потоку води киснем. Розчинена у воді залізо окислюється киснем в реакторі до нерозчинної форми і випадає в осад у формі пластівців. Утворені пластівці затримуються в обсязі фільтруючого матеріалу. Промивання фільтра здійснюється вихідною водою в режимі зворотної промивки автоматично через певні проміжки часу.
 Установка знезалізнення призначена для отримання води, що відповідає вимогам СанПіН 2.1.4.1074-01, перш за все за основним показником «залишкова концентрація заліза». Установка гарантовано знижує концентрацію заліза у воді до необхідного рівня 0,2 мг / л. Установка розроблена на основі матеріалів нового покоління і працює в автоматичному режимі. Робочим елементом, що фільтрує служить активоване вугілля марок 207с двох фракційних складів в різних пропорціях. Фільтруючий матеріал має високу каталітичну здатність, характеризується великою адсорбційною ємністю. Виробляється зі спеціальних сортів кокосової шкаралупи. Володіє високою міцністю, високою стійкістю до стирання, можливістю неодноразової регенерації. Принцип активної аерації, закладений в установці, сприяє видаленню можливих небажаних супутніх компонентів, таких як Радон, Сірководень і вуглекислий газ. При необхідності установка може комплектуватися системою знезараження води, складається з блоку ультрафіолету і фільтра з активованим вугіллям покритого сріблом. Додаткова система знезараження очищає воду від продуктів життєдіяльності мікроорганізмів, біологічних сполук і збагачує воду сріблом.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter