Комплексна очистка - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Комплексна очистка

Для котеджів

Водопідготовка для котеджу

 Мрія мати власний будинок, напевно, є у всіх. Хтось хоче окрему квартиру, а хтось мріє про власний будинок.  В заміському будинку крім інших питань, проблеми з якістю води все частіше виходять на перші місця. Так як вода бере участь практично у всіх процесах, що відбуваються в будинку. Приготування їжі, ванна і душова кімнати, системи опалення і, нарешті, питна вода в її чистому вигляді. Адже, погодьтеся, завжди хочеться користуватись  якісною, чистою водою. Ми застосовуємо найбільш актуальні на сьогоднішній день рішення і надаємо супутні послуги, на проектування комплексів і установку необхідного для водоочищення обладнання. Ми намагаємося зробити так, щоб співпраця з нами була взаємовигідною.

 На жаль, вода, яка надходить в будинок, будь-то міські мережі або власна свердловина, практично ніколи не відповідають нормам якості. Підвищений вміст заліза, солей жорсткості, сірководню, зважених часток, бактерій - звичайний результат обстеження джерел водопостачання. З цього, рано чи пізно, доведеться задуматися про системи очищення води. НВО "Нафтохімекологія" пропонує вам рішення проблем очищення води в комплексі і видалення окремих частинок і домішок що знаходяться у воді.

Схема водопідготовки, яка включає в себе видалення зважених часток, заліза, солей жорсткості, бактерій і шкідливих мікроорганізмів.

1. Фільтр грубої очистки 100мкм (пісок, іржа)
2. Аератор
3. Аераційна колона (для окислення заліза і видалення шкідливих газів)
4. Вугільний фільтр (для видалення заліза)
5. Бак з сольовим розчином
6. Фільтр - пом'якшувач
7. Блок живлення клапана управління
8. Фільтр тонкої очистки 1-5 мкм
9. Ультрафіолетова лампа (Знезараження)


 У будь-якому випадку, схеми водопідготовки розробляюються окремо під кожен об'єкт і починати треба з аналізу води. Тільки за результатами аналізу можна правильно підібрати систему очищення. Необхідно також знати супутні параметри такі як: кількість постійно проживаючих людей в будинку, кількість місць водорозбору, наявність пральної, посудомийної машинки. Все це впливає на загальну продуктивність системи водопідготовки.

НВО "Нафтохімекологія" займається повним спектром робіт пов'язаних з очищенням води, від проекту до сервісного обслуговування. Наші фахівці допоможуть вам вирішити всі проблеми з очищенням води.


 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter