Розрахунок теплових схем - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Розрахунок теплових схем

Для підприємств

 Сучасна виробничо-опалювальна котельня оснащена різноманітним тепломеханічним обладнанням з розвиненою мережею паропроводів, трубопроводів сирої і живильної води, конденсатопроводів, дренажів. Крім котельного агрегату - основного джерела теплопостачання, в котельні встановлюються пароводяні підігрівачі мережної і гарячої води для опалення, побутового гарячого водопостачання та виробничо-технологічних потреб. Для підігріву холодної води та утилізації низькопотенційних теплових викидів встановлюються водо-водяні теплообмінники. Підготовка води необхідної якості здійснюється в деаератори і обладнанні хімводоочищення. Переміщення потоків води, повітря, необхідного для горіння палива, і продуктів згоряння відбувається за допомогою поживних і циркуляційних насосів, дуттьових вентиляторів і димососів. Для надійної і безаварійної роботи котельні насоси і тягодуттьові пристрої повинні бути забезпечені сучасними схемами електроприводу, а її устаткування оснащене системами автоматизації.
  Для визначення необхідної потужності котельні та вибору основного і допоміжного обладнання виконується розрахунок теплової схеми.
При розрахунку теплової схеми котельні для кожного споживача визначають необхідну витрату води або пари, витрата теплоносія на заповнення витоків і розраховується необхідна продуктивність хімводоочищення. За результатами розрахунку теплової схеми вибирається тип і кількість котлоагрегатів, іншого теплообмінного устаткування, продуктивність і потужність насосів і тягодутьевих пристроїв. На схемі проставляються встановлені розрахунком витрати потоків робочих середовищ і діаметри трубопроводів.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter