Redox-K фільтр - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Redox-K фільтр

Хімічна деаерація

Установка хімічної деаерації Redox K

       НВО «Нафтохімекологія» розроблена і впроваджена революційна технологія глибокого знекиснення води, для підживлення теплових мереж і живлення парових котлів. Установка хімічного знекиснення REDOX-фільтр успішно конкурує з усіма відомими видами деаераторів. Дозування реагенту  (розчину Na2SO3) проводиться насосом дозатором, і виводиться на необхідні параметри автоматично. На сьогодня надійно працюють всі види установок від найпростішої з продуктивністю до 3 метрів кубічних на годину, так і повністю автоматизовані з контролем  вмісту кисню у воді, автоматичним регулюванням дозування, продуктивністю до 80 метрів кубічних на годину. Особливо актуальним є застосування установки під час переводу парових котлів у водогрійний режим. Монтаж установки нескладний і може бути здійснений протягом одного робочого дня. В разі одночасного застосування з дозуванням комплексонів установка може бути задіяна замість стандартної водопідготовки котельні.

   Основні переваги технології:

1.Відсутність енергоспоживання - установка енергозберігаюча, енергоспоживання незначне і навіть за умови повної автоматизації не перевищує 150-500 Вт на годину.
2.
Екологічність відсутність стоків, не має негативного впливу на навколишнє середовище.
3.
Надійність - технологія проста, установка надійна і в експлуатації не боїться перепадів тиску та температури.
4.
Глибока ступінь знекиснення  при будь-яких температурах початкової води.
5.
Економічність - витрата хімічного реагенту, в процесі знекиснення, близька до стехіометричної. Застосовані хімічні реагенти є дешевими і простими у застосуванні.
6.
Компактність - за рахунок скорочення часу реакції, значно підвищується швидкість пропуску води, що забезпечує невеликі габарити встановленного обладнання.
7.
Автоматизація - можлива повна або часткова автоматизація.

    * * *

 Підприємство сертифіковане за системою якості ISO 9001-2008. Установка має міжнародний сертифікат відповідності SIC, нагороджена медаллю міжнародної виставки КомунТех -2007.
Установка і технологія захищені патентами, є всі необхідні дозвільні документи на установку та загрузку до неї. Redox-фільтр на сьогоднішній день надійно працює на різних підприємствах в таких містах як Луганськ, Дніпропетровськ, Житомир, Мелітополь, Нікополь, Бориспіль, Бровари, Біла Церква, Боярка, Полтава, Вінниця, у Чернігівській, Житомирській областях та інших.
 У вартість установки включені: монтаж установки, пуско-наладка, видача режимних карт, інструкцій, методик контролю, навчання обслуговуючого персоналу роботі з установкою.


Установка Redox - K 10 встановлена на лінії живлення парового котла ДКВР 10-13 в м. Котовськ, Одеської обл.
Продуктивність до
10 м3/год
Вихідна вода: вміст О2 = 6 - 8 мг/л;
Після установки: вміст О2 = < 5 мкг/л.
Застосування технології дозволило різко знизити кількість ремонтів мережі і замінити застарілий деаератор.


 Підприємство сертифіковане за системою якості ISO 9001-2008, установка має міжнародний сертифікат відповідності SIC, нагороджена медаллю міжнародної виставки КомунТех - 2007.

   Установка і технологія захищені патентами, є всі необхідні дозвільні документи на установку і завантаження до неї.Модульна установка
Redox - K 50 встановлена на лінії живлення ТЕЦ в м. Вінниця.
Продуктивність до 50
м3/год
Вихідна вода: вміст О2 = 8,5 мг/л;
Після установки: вміст О2 = < 5 мкг/л.


   Установка і технологія захищені патентами, є всі необхідні дозвільні документи на установку і завантаження до неї.


 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter