Шламовідділювачі - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Шламовідділювачі

Для котелень

 Мережеві магнітні шламовідділювачі серії ММШ призначені для очищення води в системах теплопостачання від зважених часток (розміром ≥ 0,05 мм.), захисту теплообмінного обладнання від внутрішніх «заметів» їх відкладеннями і мулом, а також для видалення з систем теплопостачання раніше утворившихся відкладень.
  
ММШ монтуються в циркуляційних контурах систем теплопостачання, як правило, на зворотних трубопроводах котелень, на вводах в ЦТП, ІТП, вузлів обліку по послідовної або паралельної схемою (на байпасах), з метою захисту від вторинних відкладень дорогого устаткування: котлоагрегатів, теплообмінників, насосів, датчиків контрольно вимірювальної апаратури теплових мереж.
 
Мережеві магнітні шламовідділювачі серії ММШ випускаються продуктивністю від 10 до 1000 м3 / год по мережевій воді.

Принцип дії ММШ:

Магнітний шламоотделітель являє собою пристрій, в якому послідовно реалізуються три принципи очищення мережевої води:

  •  інерціонно- седиментаційних;

  •  магнітний;

  •  фільтраційний.

1) При вході води в шламовідділювач її швидкість і напрямок змінюються, і найбільш грубодисперсна суспензія під дією сили тяжіння осідає в нижній частині корпусу - шламовій камері.
2) Вода, проходячи через лабіринт «магнітних пасток», піддається магнітній обробці, а мелкодисперсная суспензія, що має парамагнітні і феромагнітні властивості, осідає на «магнітних пастках». У міру накопичення забруднень на «магнітних пастках» вони змиваються потоком води в шламову камеру з подальшим видаленням їх через дренажний патрубок і гідроклапан.
3) Забруднення, що не володіють магнітними властивостями, затримуються сітчастим фільтром, розташованим всередині корпусу перед вихідним патрубком.

Ефективність роботи:

  Завдяки вдалому технічному рішенню основна маса забруднень (до 60% від загальної кількості) перехоплюється «магнітними пастками», що дозволяє, при високій грязеємність апарату, істотно продовжити його робочий цикл.
Головн
ими перевагами мережевих магнітних шламовідділювачів є:

  •  висока ефективність з очищення мережевої води;

  •  висока продуктивність;

  •  низький гідравлічний опір;

  •  тривалість робочого циклу.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter