Наладка водно-хімічних режимів - НВО "Нафтохімекологія" - Системи водопідготовки для котелень, топочних и промислових об'ектів - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Наладка водно-хімічних режимів

Для підприємств

 Водно-хімічний режим роботи

 Організація водно-хімічного режиму теплових мереж полягає в підготовці підживлювальної води необхідної якості. Технічні умови на якість підживлювальної води всіх типів теплових мереж регламентуються нормами ПТЕ. До підживлювальної води відкритих тепломереж пред'являються додаткові санітарно-гігієнічні вимоги. Неухильне дотримання санітарних норм диктується турботою про здоров'я населення, оскільки відкриті теплові мережі постачають споживачів гарячою водою, що відбирається безпосередньо з тепломережі.
Зі збільшенням одиничної потужності котлів і зростанням параметрів робочого середовища організація водно-хімічного режиму набуває особливо важливого значення в забезпеченні надійної та економічної роботи теплоенергетичного обладнання. Хімічна частина теплових електростанцій об'єднує комплекс засобів, що забезпечують надійну роботу конструкційних матеріалів котлів, теплообмінних апаратів, теплових мереж і парових турбін щодо захисту їх від корозійного руйнування, утворення та накопичення відкладень. Цей комплекс засобів включає в себе: підготовку додаткової води; очистку турбінного і виробничих конденсатів; корекційну обробку живильної і котлової води; обробку охолоджуючої води і води, що надходить в теплові мережі; нейтралізацію і більш-менш повне знешкодження стічних вод; хімічний контроль режимів очищення та корекційної обробки.
Загроза можливості появи малотеплопроводних відкладень на поверхнях нагріву котлів, що стикаються з робочим середовищем, реально існує на всіх експлуатуються ТЕС. Попередження утворення таких відкладень і, отже, підвищення надійної роботи котлів відносяться до найважливіших завдань організації водно-хімічних режимів.
Отже, загальними завданнями організації водно-хімічних режимів на підприємствах-є запобігання утворенню відкладень на поверхнях основних (котел, турбіна, конденсатор, теплообмінники і т. Д.) І допоміжних агрегатів, що стикаються з робочим середовищем, і зменшення корозії конструкційних матеріалів на всіх ділянках пароводяного тракту, з тим щоб була забезпечена безперебійна, надійна і економічна робота обладнання.
 Наші фахівці, на високому професійному рівні здійснять налагодження водно-хімічних режимів вашого підприємства, розроблять режимні карти, а також  проведуть  навчання  обслуговуючого персоналу.


 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню Flag Counter