Головна >> Продаж квартир >> Об'єкт №212381467

Переваги роботи з агентством  (№ 212-381-467)

Ціна: договірна

Переваги роботи з агентством фото 1

Характеристики

Ціна: договірна
Кімнат: 1
под ремонт: -
косметический ремонт: -
евро ремонт: -
м/п окна: -
угловая: -

Адреса: Кировоградская, Кропивницький

Переваги роботи з агентством
Підберемо надійні та вигідні пропозиції нерухомості для купівлі
Плануєте купити нерухомість у м. Кропивницький - у цьому випадку ми допоможемо Вам заощадити час і гроші та будете впевнені в юридичній чистоті угоди. Вибрати нерухомість допоможуть досвідчені менеджери з продажу.
Підбір нерухомості
При підборі об'єкта ми враховуємо інфраструктуру, кількість кімнат, поверх, облаштованість прибудинкової території та інше. Наша компанія має багаторічний досвід
Допоможемо зорієнтуватися серед безлічі пропозицій, підберемо нерухомість з урахуванням всіх Ваших побажань і можливостей. В нашій базі даних велика кількість готових до продажу об'єктів. Також запропонуємо об’єкти нерухомості зі сторонніх баз (агенції нерухомості з якими співпрацюємо)
Організація переглядів
Організуємо переговори з власниками обраної Вами нерухомості, домовимося про перегляд у зручний для Вас час. Вас буде супроводжувати персональний експерт, який допоможе виявити переваги та можливі недоліки кожної пропозиції.
Захист інтересів
Перевіряємо правовстановлюючі документи на нерухоме майно. Забезпечуємо повний юридичний супровід на всіх етапах покупки нерухомості - з моменту звернення в нашу компанію до отримання свідоцтва про власність.
Проведення угоди
Контролюємо підготовку пакету документів, необхідних для оформлення угоди з дотриманням всіх правових норм. Організуємо безпечне і зручне проведення грошових розрахунків, підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.

Ви застраховані від непередбачених ситуацій!!!!

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок