Відгуки про нас

20.04.2023  Ольга

Хочу поділитися своїми враженнями про роботу з ріелтором і порекомендувати Нову Оселю іншим клієнтам. Мій досвід співпраці з Наталією був дуже позитивним. Вона проявила високу кваліфікацію, професіоналізм та підхід до роботи з великою відповідальністю.Перше, що мене вразило, це те, як вона відноситься до своєї роботи. Завжди була на зв'язку і готова відповісти на всі мої запитання та побажання. Вона зробила все можливе, щоб знайти мені квартиру, яка повністю відповідала б моїм потребам і бюджету.Крім того, проявила свої професійні якості у всіх етапах співпраці: починаючи з підбору варіантів житла та організації переглядів, закінчуючи оформленням документів.Хочу підкреслити, що Наталія проявила не тільки свої професійні якості, але й доброзичливість та людяність.У підсумку, якщо ви шукаєте надійного та професійного ріелтора, я рекомендую звернутися до цього фахівця. Ви отримаєте високоякісну послугу та відчуєте, що вам допомагає справжній професіонал своєї справи.

16.05.2021  Інна

Придбати житло своєї мрії це є напевно мрія кожного, але коли підходить час для пошуку цього житла, починаєш розуміти, що це не так і просто. Але нашій родині дуже пощастило вирішити це питання зручно, швидко і якісно. Ми мали можливість познайомитись з справжніми професіоналами своєї справи. За що хочемо щиро подякувати вам! Наталья ви дуже відповідально відноситесь до своєї справи, з вами дуже приємно співпрацювати. Я можу впевнено порекомендувати вас своїм рідним і друзям, а також всим, кому потрібно вирішити питання з житлом! Ви найкращі, бажаємо вам та всьому вашому колективу успіхів та натхнення!!! Дякуємо!

10.03.2021  Андрей

Хочу поблагодарить Наталью Манько и АН 'Нова Оселя' за всестороннюю помощь во всех аспектах, связанных с приобретением недвижимости. Очень приятно сотрудничать с людьми, которые видят в тебе не объект для работы, а просто человека со своими проблемами, которому надо помочь. Хочу порекомендовать всем работать с этими замечательными людьми, настоящими профессионалами своего дела.

19.01.2021  Алина

Ми Вам безмежно вдячні, як би не Ви, то дім би ми точно ще не скоро придбали б❤️ Ви найкраща)


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку

Замовити зворотній дзвінок